25 maja 2015

~~~ KONKURS!!! ~~~


Od dłuższego czasu zamierzałam zorganizować mały konkurs :-) Jednak psich konkursów ostatnio jak grzybów po deszczu, więc trzeba było wybrać ciekawy temat. No i powstał...


Tematem jest: "Mój (nie)zwykły pies"
W praktyce oznacza to, że możecie wysyłać zdjęcia na których widać na przykład jakąś niecodzienną czynność  czy zachowanie, znak szczególny na ciele, sztuczkę o której marzy wielu właścicieli.. Wszystko zależy od Waszej pomysłowości i tego jak rozumiecie temat. Śmieszne, poważne, szokujące.. Wszystko zależy od Was!  Do zdjęcia można (ale nie trzeba) dołączyć krótki opis, dlaczego uważacie, że Wasz pies jest niezwykły :-)Regulamin konkursu:

1. Sponsorem konkursu jest Jack TerrorDolina Noteci oraz Malina Crafts. 
2. Aby wziąć udział koniecznie polub profil Jack Terror<klik> i Dolina Noteci <klik> oraz wyślij pracę związaną z tematem konkursu.
3. Konkurs trwa od 25.05.2015 do 08.06.2015 (włącznie). Wyniki zostaną ogłoszone 10.06.2015.
4. Prace należy wysyłać na adres nieznanakarina@gmail.com z dopiskiem "Konkurs"
6. Możesz wysłać tylko jedno zdjęcie. Do zdjęcia możesz (nie jest to warunek konieczny) dołączyć krótki opis, dlaczego uważasz, że Twój pies jest niezwykły.
7. Pracę oceniam tylko i wyłącznie ja.
8. Zgłaszając swoje uczestnictwo, oświadczasz, że jesteś autorem wysłanej pracy (lub masz pełne prawa na jej publikację). Wyrażasz również zgodę na publikację, na blogu i w albumie konkursowym profilu Jack Terror, oraz akceptujesz powyższy regulamin.
9. Proszę o nie korzystanie z grup na Facebooku typu like za like, a jedynie o udostępnienie postu swoim znajomym itd. Szanujemy się wzajemnie i gramy uczciwie :) Dziękuję!  :)

Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz post konkursowy na swojej fejsbukowej tablicy, w końcu im więcej osób bierze udział, tym lepsza zabawa! :) Dodatkowo możesz też dodać nas do obserwujących na blogu, będzie nam miło jeśli zajrzysz tu, nie tylko przy okazji konkursu :) Jednak nie są to warunki konieczne, a jedynie będą miłym akcentem, z Waszej strony! 

Wychodzę z założenia, że nie każdy z nas jest mistrzem fotografii i obróbki zdjęć, dlatego nie liczy się jakość zdjęcia, a jedynie ciekawe ujęcie tematu :-)A teraz coś co pewnie zainteresuje Was najbardziej :-) czyli.... NAGRODY! :)


Jako, że w ankiecie, w której pytałam Was o nagrodę, jaka najbardziej by Was satysfakcjonowała - prawie jednogłośnie zostały wybrane akcesoria dla psa to : 


Osoba, której praca spodoba mi się najbardziej otrzyma dowolnie wybraną przez siebie chustę dla psa, ze sklepu Malina Crafts (również robioną na indywidualne zamówienie) LUB wybraną przez siebie obrożę dla psa. 
Dodatkowo zwycięzca otrzyma 5x500g saszetek pokarmu ufundowanego przez Dolinę Noteci - Dolina Noteci Premium.
Przewiduję również nagrodę "publiczności" dla zdobywcy największej ilości lajków, w albumie konkursowym.
Będzie to 5x500g Dolina Noteci Premium, oraz dowolna muszka dla psa, ufundowana przez Malina Crafts. (Dziękujemy!) :)

PS. Nie zapomnijcie podpisać w wiadomości siebie i swoich czworonogów! Jest to potrzebne, do przedstawienia w galerii konkursowej! :)


Zapraszamy serdecznie do udziału! :)


Grafika konkursowa:
5 komentarze:

 1. Zdjęcie wysłane, a konkurs super! Naprawdę rozrusza wyobraźnię!

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie konkursów ostatnio sporo, ale to chyba dobrze. Wezmę udział ;) Pozdrawiamy pusia-i-ja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super nagrody :D
  Choć rzadko biorę udział w konkursach to na ten chyba się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszamy, wszystkich zapraszamy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super konkurs! Pozdrawiamy! :)
  http://pani-nataszowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jeśli zostawisz komentarz, będzie nam bardzo miło :)

Obsługiwane przez usługę Blogger.

© Życie z Jack Russellem, Psi blog o Jack Russell Terrorze :-), AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena